Značky

LÄSSIG

LÄSSIG

Německá značka LÄSSIG vznikla v roce 2007 jako rodinný podnik. Svými výrobky se snaží zpříjemnit každodenní život maminkám, tatínkům i jejich dětem, proto si ji oblíbili zákazníci ve více než padesáti zemích světa. Díky špičkové kvalitě výrobků, neotřelému nadčasovému designu, vysoké úrovni zpracování a praktičnosti se značka stala lídrem v prodeji doplňků pro děti a rodiče v západní Evropě.

Společnost Lässig GmbH usiluje o ochranu životního prostředí a trvale udržitelný rozvoj, proto je řada jejich výrobků zhotovena z recyklovaných materiálů, včetně PET lahví vylovených z oceánů. Mnoho výrobků značky LÄSSIG nese označení GOTS, OEKO-TEX či má certifikát VEGAN, který je udělován výrobkům a jejich doplňkům, které neobsahují žádné zvířecí složky.

Díky praktičnosti výrobků, jejich kvalitě a ekologičnosti je společnost Lässig GmbH častým sběratelem významných ocenění. Výsledky svého úspěšného působení si však společnost nenechává jen pro sebe a podporuje celou řadu charitativních a ekologických projektů.

web lässig dostupnost

LÄSSIG