Souteže | dětské kočárky, autosedačky Babypoint

Prosincová soutěž o dárkový balíček značky LÄSSIG

Soutěž se koná od 1. 12. 2014 do 31. 12. 2014.

O co se hraje: jídelní set, bryndáčky, termoobal na láhev a taštička na dudlík

Prosincová soutěž o dárkový balíček značky LÄSSIG

Soutěžní otázka:
Princip soutěže zůstává stejný i v závěru roku! Na našem Facebookovém profilu najdete jeden díl ze skládačky puzzle. Do fotky kterého produktu tento díl pasuje?

Soutěž

Základem soutěžní otázky je rozpoznání výrobku zobrazeného na výřezu z fotografie. K dispozici máte jeden vybraný díl skládačky puzzle, který najdete vyvěšený na našem Facebooku.

O výhře:
Značka Lässig nabízí kvalitní a stylové doplňky pro rodiny s dětmi. Pro výherce prosincové soutěže jsme připravili balíček, ve kterém najdete praktický jídelní set v zelenomodrých odstínech Savannah Petrol, trio veselých bryndáčků s motivem slona, želvy a nosorožce, tmavě hnědý termoobal na láhev s barevným potiskem a taštičku na dudlík v neutrálním béžovo zeleném provedení.
Jídelní set zahrnuje 4dílný tácek, hrneček, mističku, vidličku a lžičku a můžete ho mýt v myčce. Bryndáčky o velikosti 20,6 x 23 cm mají přední stranu 100% bavlněnou a zadní z 15 % doplňuje polyester, který zajišťuje voděodolnost. Bez problému je vyperete v pračce. Izolovaný obal na láhev s rozměry 9 x 9 x 24,5 cm se otevírá na zip. Taštička na dudlík s vnitřní omyvatelnou kapsičkou je vybavena páskem pro připevnění ke kočárku či tašce, kromě dudlíku se dá použít i na kojící kloboučky.

 

» ukončené soutěže

dětské kočárky, autosedačky, postýlky, židličky | dětské kočárky, autosedačky Babypoint