Souteže | dětské kočárky, autosedačky Babypoint

Vyhrajte autosedačku, kterou prověřily i testy ADAC

Soutěž se koná od 1. 8. 2015 do 31. 8. 2015.

O co se hraje: Dětská autosedačka JOIE Trillo LX, skupina 2 / 3 (od 15 do 36 kg), odstín Inkwell

Vyhrajte autosedačku, kterou prověřily i testy ADAC

Soutěžní otázka:
Přestože léto je v plném proudu, my v soutěži pokračujeme a na našem facebookovém profilu odtajňujeme srpnový díl ze skládačky puzzle. Do fotky kterého produktu vybraný díl pasuje tentokrát?

Soutěž

Základem soutěžní otázky je rozpoznání výrobku zobrazeného na výřezu z fotografie. K dispozici máte jeden díl ze skládačky puzzle, který po celý měsíc najdete vyvěšený na našich FB stránkách, kde fanoušky informujeme i o dalších zajímavých novinkách. Neváhejte a přidejte si nás i Vy …

 

O výhře:

Dětská autosedačka JOIE Trillo LX, vhodná pro 4leté a starší děti, prokázala svoji kvalitu v letošním testu ADAC, ze kterého si odnesla velmi dobré hodnocení (letos nejlepší udělenou známku 2). Instaluje se ve směru jízdy a zajišťuje komplexní ochranu proti bočnímu nárazu (včetně dodatečných odnímatelných prvků). Vybavena je ISOSAFE konektory pro upevnění přes systém ISOFIX. Má výškově nastavitelnou hlavovou opěrku, polstrování s výplní z paměťové pěny, polstrované opěrky rukou, integrovaný vodič pásu na podhlavníku nebo 2 výsuvné držáky nápojů. Odolný ekologický potah s certifikací dle Oeko-tex® je snímatelný a pratelný.

 

» ukončené soutěže

dětské kočárky, autosedačky, postýlky, židličky | dětské kočárky, autosedačky Babypoint