Souteže | dětské kočárky, autosedačky Babypoint

Připravte se na zimu včas v říjnové soutěži o fusak Little Angel

Soutěž se koná od 1. 10. 2015 do 31. 10. 2015.

O co se hraje: Hřejivý fusak Exclusive z kolekce Méďa značky Little Angel v černé barvě

Připravte se na zimu včas v říjnové soutěži o fusak Little Angel

Soutěžní otázka:
V průběhu října vám na našem facebookovém profilu vyvěsíme nový díl ze skládačky puzzle. Do fotky kterého produktu pasuje tentokrát?

Soutěž

Základem soutěžní otázky je rozpoznání výrobku zobrazeného na výřezu z fotografie. K dispozici máte jeden díl ze skládačky puzzle, který po celý měsíc najdete vyvěšený na našich FB stránkách, kde fanoušky informujeme i o dalších zajímavých novinkách. 

 

O výhře:

Fusak Little Angel Exclusive, vyrobený z unikátního termoregulačního materiálu Outlast, je vhodný do kočárku i autosedačky. Běžně ho využijete od října do dubna, aniž by se v něm miminko přehřívalo či mu byla zima, fusak díky materiálu Outlast vytváří ideální teplotní podmínky. V létě poslouží jako spacák. Fusak můžete zkracovat, prodlužovat i rozšiřovat (v obvodu fusak rozšíříte o 10 cm připnutím pásu). Je určen pro děti od narození do 3 let věku. Hřejivost má do -10 °C a je pratelný na 40 °C. Najdete ho v kolekci Méďa v několika barevných variantách, ve kterých si můžete pořídit ještě autofusak, deku a rukavice na kočárek. Fusaky Little Angel Exclusive získaly ocenění Česká kvalita a Zaručená kvalita.

 

» ukončené soutěže

dětské kočárky, autosedačky, postýlky, židličky | dětské kočárky, autosedačky Babypoint