Souteže | dětské kočárky, autosedačky Babypoint

Soutěžíme i v novém roce! V lednu pro vás máme skládací ohrádku.

Soutěž se koná od 1. 1. 2015 do 31. 1. 2015.

O co se hraje: Ohrádka Newbuddy Relax v červené barvě

Soutěžíme i v novém roce! V lednu pro vás máme skládací ohrádku.

Soutěžní otázka:
Soutěžili jste s námi v loňském roce? Princip soutěže nadále zůstává! Na našem facebookovém profilu najdete jeden díl ze skládačky puzzle. Do fotky kterého produktu tento díl pasuje?

Soutěž

Základem soutěžní otázky je rozpoznání výrobku zobrazeného na výřezu z fotografie. K dispozici máte jeden vybraný díl skládačky puzzle, který najdete vyvěšený na našem Facebooku.

 

O výhře:

S malým miminkem, nespinká-li zrovna bezpečně a spokojeně v postýlce, musí být každý rodič neustále ve střehu. Občas je však třeba narychlo zaběhnout do schránky pro poštu, vyndat horký plech z trouby, naplnit pračku v prádelně či dojít otevřít dveře návštěvě. A nejen v těchto situacích, kdy jste s miminkem doma sami, ale třeba i na chatě a chalupě, na dovolené či na návštěvě u babičky a dědy musíte řešit mnoho situací, při nichž oceníte pomoc v podobě dětské skládací ohrádky.

 

Do soutěže jsme zařadili veselý model Relax značky Newbuddy s motivem kačátka. Manipulace s ohrádkou je rychlá a jednoduchá, po rozložení získáte prostor 100x100 cm. Ve výbavě je s cestovní matrací, pomocnými úchyty pro vstávání dítka a taškou na složenou ohrádku.

 

» ukončené soutěže

dětské kočárky, autosedačky, postýlky, židličky | dětské kočárky, autosedačky Babypoint