Souteže | dětské kočárky, autosedačky Babypoint

Exotikou inspirovaná kabelka Lässig v předposlední letošní soutěži

Soutěž se koná od 1. 11. 2015 do 30. 11. 2015.

O co se hraje: Maminkovská taška Lässig Weekender Ethno v odstínu Sand.

Exotikou inspirovaná kabelka Lässig v předposlední letošní soutěži

Soutěžní otázka:
V průběhu celého měsíce vám na našem facebookovém profilu vyvěsíme nový díl ze skládačky puzzle. Do fotky kterého produktu pasuje listopadový výřez?

Soutěž

Základem soutěžní otázky je rozpoznání výrobku zobrazeného na výřezu z fotografie. K dispozici máte jeden díl ze skládačky puzzle, který po celý měsíc najdete vyvěšený na našich FB stránkách, kde fanoušky informujeme i o dalších zajímavých novinkách. 

 

O výhře:

Rozmanitost tvarů s přírodními prvky, originalita a hravá elegance, těmito slovy lze stručně popsat atraktivní design eco-friendly kabelek LÄSSIG řady Ethno. Model Weekender má jednu hlavní přihrádku a vnější kapsu na zip. Prostorný vnitřek je prakticky a přehledně uspořádaný, nechybí v něm voděodolná přebalovací podložka, izolovaný a odnímatelný držák na láhev, kapsičky na přesnídávky, další kapsička na zip, voděodolná kapsa na vlhké věci, odnímatelná přihrádka na dětské dózičky nebo přihrádka na mobilní telefon. Poslouží jako přehledná přebalovací taška ke kočárku, později ji můžete nosit samostatně jako klasickou kabelku. Umožňuje připevnění na kočárek, součástí je také přídavný a výškově nastavitelný ramenní popruh. Vnější materiál je bavlněný, vnitřek z polyesteru.

 

» ukončené soutěže

dětské kočárky, autosedačky, postýlky, židličky | dětské kočárky, autosedačky Babypoint