Souteže | dětské kočárky, autosedačky Babypoint

Soutěžte a zachumlejte miminko do fusaku Little Angel®

Soutěž se koná od 1. 11. 2014 do 30. 11. 2014.

O co se hraje: Hřejivý fusak Exclusive Méďa Outlast české značky Little Angel v černé barvě

Soutěžte a zachumlejte miminko do fusaku Little Angel®

Soutěžní otázka:
Také v listopadu na našem Facebookovém profilu najdete jeden díl ze skládačky puzzle. Do fotky kterého produktu tento díl pasuje?

Soutěž

Základem soutěžní otázky je rozpoznání výrobku zobrazeného na výřezu z fotografie. K dispozici máte jeden vybraný díl skládačky puzzle, který najdete vyvěšený na našem Facebooku.

O výhře:
V Česku šité fusaky a deky značky Little Angel® jsou novinkou v našem sortimentu. Do listopadové soutěže jsme pro vás vybrali fusak Exclusive Outlast® z kolekce Méďa. Tato kolekce dokonce na podzimním veletrhu FOR BABIES obdržela cenu Grand Prix 2014 a stala se tak nejlepším výrobkem veletrhu. Fusak je vyrobený z termoregulačního materiálu Outlast®, který reguluje teplotu miminka a pocení omezuje na minimum. Běžně ho využijete od října do dubna, aniž by se v něm miminko přehřívalo či mu byla zima. V létě poslouží jako spacák. Fusak můžete zkracovat, prodlužovat i rozšiřovat (v obvodu fusak rozšíříte o 10 cm připnutím pásu). Je určen pro děti od narození do 3 let věku. Hřejivost má do -10 °C a je pratelný na 40 °C.

 

» ukončené soutěže

dětské kočárky, autosedačky, postýlky, židličky | dětské kočárky, autosedačky Babypoint