Souteže | dětské kočárky, autosedačky Babypoint

Připravte se s námi na jaro … soutěžíme o golfky!

Soutěž se koná od 2. 3. 2015 do 31. 3. 2015.

O co se hraje: Golfové hole Babypoint Lotus se spojenou rukojetí v černé barvě.

Připravte se s námi na jaro … soutěžíme o golfky!

Soutěžní otázka:
Pravidla soutěže již možná znáte, ale pro jistotu připomínáme … Na našem facebookovém profilu najdete jeden díl ze skládačky puzzle. Do fotky kterého produktu tento díl pasuje?

Soutěž

Základem soutěžní otázky je rozpoznání výrobku zobrazeného na výřezu z fotografie. K dispozici máte jeden vybraný díl skládačky puzzle, který najdete vyvěšený na našem Facebooku.

 

O výhře:

Skladný, lehký a snadno ovladatelný kočárek, se kterým se lépe vejdete do výtahu, prostředků MHD nebo kufru auta. Je to v podstatě druhý kočárek do rodiny, ideální spíše do městského prostředí a na zpevněné povrchy.

 

Golfky Babypoint Lotus mají praktickou spojenou rukojeť, která u golfek není obvyklá, zajistí však lepší stabilitu a ovladatelnost. Kočárek si přitom ponechává jednoduchý a úsporný systém skládání. Základem je lehká hliníková konstrukce. Golfky mají hlubokou sklápěcí boudičku, díky které není zapotřebí dokupovat slunečník, dále nánožník, madélko, košík a moskytiéru integrovanou v zadní části boudy. Samozřejmostí je možnost polohování zádové a nožní opěrky. 

 

» ukončené soutěže

dětské kočárky, autosedačky, postýlky, židličky | dětské kočárky, autosedačky Babypoint