Souteže | dětské kočárky, autosedačky Babypoint

Máme pro vás NOVINKU - designový kočárek britské značky JOIE

Soutěž se koná od 1. 7. 2015 do 31. 7. 2015.

O co se hraje: Sportovní kočárek JOIE LITETRAXTM4 v odstínu Black Shadow

Máme pro vás NOVINKU -  designový kočárek britské značky JOIE

Soutěžní otázka:
Také v červenci na našem facebookovém profilu najdete jeden díl ze skládačky puzzle. Do fotky kterého produktu vybraný díl pasuje tentokrát?

Soutěž

Základem soutěžní otázky je rozpoznání výrobku zobrazeného na výřezu z fotografie. K dispozici máte jeden díl skládačky puzzle, který jsme vyvěsili na našich facebookových stránkách. Mimochodem, už jste naším fanouškem?

 

O výhře:

JOIE je relativně mladá britská značka, založená skupinou nadšených přátel. Za pouhé 4 roky se stala jednou z nejprodávanějších značek ve Velké Británii. Své obdivovatele si získala po celém světě, autosedačky a kočárky JOIE dnes pořídíte ve více než 50 zemích světa.

Stylový čtyřkolový kočárek JOIE LITETRAX 4 se skvěle hodí pro všechny typy cestovatelů. Má moderní design a komfortní výbavu. Praktičnost a funkčnost zatraktivňuje jednoruční skládání s ovládáním na sedáku, stačí zatáhnout a je to! Benefitem je i rozkládatelná bouda s okénkem a ventilací nebo zádová opěrka, kterou lze nastavit do polohy vhodné pro kojence. Kola jsou odpružená, odnímatelná s aretací předních. Nechybí pětibodové pásy, nožní brzda, 2 pozice opěrky nohou, odnímatelné madlo s látkovým potahem nebo prostorný košík. Kočárek je maximálně skladný a vejde se do malého zavazadlového prostoru.

 

» ukončené soutěže

dětské kočárky, autosedačky, postýlky, židličky | dětské kočárky, autosedačky Babypoint