Souteže | dětské kočárky, autosedačky Babypoint

Únorová soutěž o dva praktické doplňky ke kočárku

Soutěž se koná od 1. 2. 2015 do 28. 2. 2015.

O co se hraje: Taška na rukojeť kočárku Babypoint Babybag a dvojitá deka Little Angel Méďa z termoregulačního materiálu Outlast

Únorová soutěž o dva praktické doplňky ke kočárku

Soutěžní otázka:
Neváhejte a soutěžte … Na našem facebookovém profilu najdete jeden díl ze skládačky puzzle. Do fotky kterého produktu tento díl pasuje?

Soutěž

Základem soutěžní otázky je rozpoznání výrobku zobrazeného na výřezu z fotografie. K dispozici máte jeden vybraný díl skládačky puzzle, který najdete vyvěšený na našem Facebooku.

 

O výhře:

Univerzální taška na rukojeť kočárku Babypoint Babybag má dělený vnitřní prostor s pevným dnem. Dále je součástí ramenní popruh s nastavitelnou délkou, složená přebalovací podložka, termo obal na kojeneckou láhev a vnější kapsy na zip. 

Oboustranná jemná deka Little Angel z kolekce Méďa (70 x 100 cm) v sobě skrývá vrstvu z revolučního materiálu Outlast. Ten dítěti zajistí komfortní a zdravý spánek. Deka je díky termoregulačnímu materiálu, který dítě zahřeje, avšak nepřehřeje, vhodná do kočárku i postýlky. Materiálové složení deky je z jedné strany fleece a z druhé příjemný wellsoft (hřejivý vyšší vlas).

Textilie s vrstvou Outlast, materiálem, který NASA původně vyvinula pro kosmonauty do vesmíru, je schopna dle teplotních požadavků lidského těla teplo akumulovat a absorbovat nebo naopak uvolňovat, miminko tak zůstává při optimální teplotě stále v suchu. Outlast je na první pohled zcela neviditelný, nemění strukturu ani vzhled tkanin. Zároveň je odolný a umožňuje praní v pračce. Revoluční technologie zachovává tepelný komfort za velkého mrazu i tepla.

 

» ukončené soutěže

dětské kočárky, autosedačky, postýlky, židličky | dětské kočárky, autosedačky Babypoint