Partner Plus | dětské kočárky, autosedačky Babypoint

Partner Plus | dětské kočárky, autosedačky Babypoint

V roce 1996 jsme představili svoji první velkoobchodní kolekci. Od té doby se nám podařilo vybudovat poměrně širokou obchodní síť, ve které najdete přes 300 smluvních prodejců. Ve snaze neustálého zvyšování úrovně prodejního a poprodejního zákaznického servisu jsme pro Vás připravili program PARTNER PLUS. Pokud si pro nákup sortimentu značek Babypoint nebo X-lander vyberete některého z jeho členů, můžete automaticky čerpat následující výhody, které Vám exkluzivně poskytnou.

 

1. ZÁRUKA SEZNÁMENÍ S VÝROBKEM

Do programu PARTNER PLUS jsme vybrali prodejce, kteří dlouhodobě patří mezi naše přední odběratele, provozují kamenný obchod ve větším městě s velkou prodejní plochou a mají perfektní platební morálku. Navíc k nám před zahájením prodeje nových kolekcí posílají svoje zaměstnance na proškolení a seznámení s novinkami. A co z toho plyne pro Vás? Kdykoli v rámci otevírací doby tuto prodejnu navštívíte, budete se moci seznámit s každým dostupným výrobkem z aktuální kolekce značek Babypoint a X-lander. Možná tam nenajdete Vaši oblíbenou barevnou kombinaci, ale proškolený personál Vám vždy požadovaný výrobek ochotně předvede. Pro snazší pozdější rozhodování obdržíte katalog značek Babypoint a X-lander a informace o aktuální kolekci těchto značek najdete i v internetové prezentaci prodejny.

 

2. PŘEDNOSTNÍ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY

V našem centrálním skladě evidujeme každý den velké množství objednávek od smluvních prodejců z České republiky. Pokud si u partnera programu PARTNER PLUS objednáte jakýkoli dostupný výrobek značek Babypoint nebo X-lander v barevné kombinaci, kterou momentálně nemá skladem, zajistíme jeho přednostní dodání. Prostě jeho objednávka předběhne všechny nerealizované požadavky a bude vyexpedována v co nejkratším možném termínu.

 

3. GARANCE PŮVODU

Možná jste se už v jiném oboru setkali s nekalou hospodářskou soutěží, šedým dovozem apod. Bohužel tato skutečnost se nevyhýbá ani sortimentu pro naše nejmenší. Někdo si tak v zájmu ušetřených peněz může zbytečně komplikovat život, protože prodejce není schopen zajistit fundovaný servis. Veškeré prodávané zboží značek Babypoint a X-lander, které v prodejně člena programu PARTNER PLUS uvidíte, pochází od naší firmy – výrobce značky Babypoint a výhradního distributora značky X-lander v ČR. Díky tomu je tento prodejce schopen garantovat záruku kvalitního servisu a dostupnost originálních náhradních dílů.

 

4. ZÁRUKA PŘEDNOSTNÍHO VYŘÍZENÍ PŘÍPADNÉ REKLAMACE

Každý výrobek značky Babypoint a X-lander prochází přísnými výstupními kontrolami. Pro ještě větší záruku kvality máme najatou externí firmu, která kvalitu výrobků kontroluje nezávisle na výrobním procesu. Určitě i proto se na naše servisní oddělení dostane kolem 5% prodaného sortimentu. Pokud se právě na Vámi zakoupeném výrobku objeví důvod k záruční či pozáruční opravě, zaručujeme Vám jeho odstranění ve zkráceném a nezbytně nutném období. Ze zákona máme na vyřízení reklamace 30 dní, ale nás živí něco jiného, než je skladování již zakoupených výrobků. Zákaznické reklamace prodejců z programu PARTNER PLUS u nás mají nejvyšší prioritu a vyřizujeme je přednostně.

 

5. MOŽNOST BEZPLATNÉHO SVOZU REKLAMACE

I v procesu předání reklamovaného zboží jsme pro Vás ve spolupráci s prodejci programu PARTNER PLUS připravili exkluzivní nabídku. V případě nutnosti reklamace stačí prostě a jednoduše prodejnu kontaktovat. Její zaměstnanci Vás seznámí s podmínkami bezplatné přepravy a společně připravíte podklady k reklamačnímu řízení. Pokud si to budete přát, může reklamovaný výrobek z našeho servisu putovat přímo na Vaši adresu.

 

6. ZÁRUKA MOBILITY

Pokud chcete reklamovaný výrobek osobně předat prodejci a potom si ho i osobně na tom samém místě vyzvednout, zeptejte se na možnost bezplatného zapůjčení náhradního výrobku. Jestliže před předáním reklamace prodejci z programu PARTNER PLUS zavoláte, budete se moci domluvit na zapůjčení náhradního výrobku stejné kategorie po dobu Vaší opravy. Tato nabídka se týká golfových holí, sportovních a kombinovaných kočárků, cestovních postýlek, popř. autosedaček.

dětské kočárky, autosedačky, postýlky, židličky | dětské kočárky, autosedačky Babypoint